За крок від суперкамбеку: Полісся у надрезультативному матчі здолало Минай (Відео)

ФК Полісся

Полісся здобуло виїзну результативну перемогу над Минаєм у рамках 23-го туру УПЛ – 3:2.

Героєм зустрічі став Луїфер Ернандес. Венесуелец провів свої дебютні м’ячі в УПЛ, відзначившись дублем на 9-й та 23-й хвилинах гри.

Після перерви третій гол у ворота господарів провів Еміль Мустафаєв. Минай відповів двома м’ячами – обидва голи в активі Дениса Устименка.

«Минай» – «Полісся» – 2:3

Голи: Устименко, 65, 87 – Луїфер, 10, 23, Мустафаєв, 59

Попередження: Гунічев, 13, Семотюк, 90+9 – Петряк, 76, Танковський, 87

«Минай»: Кемкін – Скиба, Нємчанінов, Чуєв (Піддубний, 51) – Корнійчук (Ременяк, 46), Петько (Семотюк, 67), Вітенчук, Кисіль (Дмитрук, 80) – Гунічев (Вакула, 46), Устименко, Кораблін.

«Полісся»: Кудрик – Смоляков, Кравець, Чоботенко, Тейлор (Михайліченко, 64) – Таллес Коста, Крушинський (Танковський, 53) – Назаренко (Петряк, 64), Мустафаєв (Грицук, 60), Козак – Луїфер (Будківський, 60).

Відео голів:

Житомирський клуб здобув першу перемогу за каденції Сергія Шищенка. Також тріумф став першим для Полісся у 2024 році в офіційних матчах.

Полісся в УПЛ йде на шостому місці. Минай залишився на останній, 16-й сходинці турнірної таблиці.

14 квітня команда Шищенка прийме Колос. Минай днем раніше зіграє на виїзді проти київської Оболоні.