Чорноморець обіграв Олександрію у видовищному матчі з 5 голами (Відео)

Чорноморець - Олександрія

Чорноморець обіграв Олександрію у домашньому матчі 23-го туру української Прем’єр-ліги – 3:2.

Моряки провели яскравий перший тайм. Вже на 10 хвилині Богдан Бойчук відкрив рахунок. Далі Олександрія залишилася у меншості – Мігель Феррейра отримав червону картку, після чого відразу Ілля Путря реалізував пенальті.

Чорноморець довів рахунок до розгрому наприкінці першого тайму, проте підопічні Руслана Ротаня повернулися до гри. Артем Шулянський відіграв один м’яч перед перервою, а Олександр Бєляєв скоротив відставання до мінімуму у другому таймі. Проте врятувати матч Олександрія вдесятьох не зуміла.

«Чорноморець» – «Олександрія» – 3:2

Голи: Бойчук, 10, Путря, 18 (пен.), Єрмаков, 44 – Шулянський, 45+2, Беляєв, 52

Попередження: Альваренга, 84, Варакута, 88 – Брагару, 54

Вилучення: Кампуш, 16 (грубий фол)

«Чорноморець»: Варакута – Єрмаков, Гучек, Салюк, Путря – Брагару, Васильєв, Бойчук (Ієде, 54) – Штогрін, Кузик, Бадібанга (Альваренга, 74).

«Олександрія»: Шевченко – Мартинюк, Кампуш, Логінов, Копина – Бєляєв (Де, 64), Михайленко (Костишин, 86), Калюжний (Смирний, 76) – Шулянський (Сігеєв, 76), Кулаков (Шостак, 65), Калітвінцев.

Відео голів:

Чорноморець набрав 29 очок і посідає восьме місце в УПЛ. Олександрія займає 11-й рядок, маючи 24 очки.

У наступному матчі Чорноморець зіграє із Зорею 14 квітня. Олександрія 13 квітня прийме Динамо.