“Його мозок працює так, як у Мессі”: у Греції в захваті від екс-футболіста Шахтаря

Бернард

Центральний нападник «Панатінаїкоса» Фотіс Іоаннідіс, який є найдорожчим футболістом команди за оцінками Transfermarkt (10 мільйонів євро), під час спілкування з пресою особливо виділив хавбека грецької команди Бернарда, який відомий в Україні за виступами у складі «Шахтаря».

«Ви змушуєте мене назвати лише одного улюбленого партнера по команді і ставите мене в незручне становище! Ви зараз починаєте велику розмову, і я боюся, що можу образити деяких людей. Якби мені довелося вибрати одного і лише одного, я назвав би Бернарда».

«Він чарівник. Крім того, як він поводиться із м’ячем, мене вражає те, як він сприймає те, що відбувається навколо нього, на полі у великому радіусі, як він у безперервному темпі сканує простір».

«Його мозок працює так само, як у Мессі, без перебільшення. Перш ніж отримати м’яч, він знає, що збирається робити. У нього ясність та приголомшлива точність у пасах. І я думаю, що це навик, який чим більше ти розвиваєш, тим кращим гравцем ти стаєш», – сказав Іоаннідіс.

Нагадаємо, Бернард є найдорожчим трансфером в історії «Шахтаря». За бразильця у 2013 році «гірники» заплатили «Атлетіко Мінейро» 25 мільйонів євро.

На початку лютого цього року «Атлетіко Мінейро» повідомив, що підписав з Бернардом попередній контракт, який набуде чинності влітку – після закінчення терміну чинної трудової угоди хавбека з «Панатінаїкосом».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *