Асист Ярмоленка, шедевр Кабаєва: Динамо розгромило Зорю в матчі УПЛ (Відео)

ФК Динамо Київ

Динамо впевнено обіграло Зорю у перенесеному матчі 6-го туру Української Прем’єр-ліги – 3:0. Поєдинок за домовленістю сторін відбувся на стадіоні “Динамо ім. В. Лобановського”.

Вже на 7-й хвилині зустрічі Олександр Андрієвський вивів Динамо вперед. У середині першого тайму Владислав Кабаєв збільшив перевагу біло-синіх, прицільно пробивши з-за меж штрафного майданчика. Зазначимо, що два асисти на свій рахунок записав Микола Шапаренко.

У другій половині зустрічі Володимир Бражко довів рахунок до розгромного, скориставшись передачею Андрія Ярмоленка. Зазначимо, що вінгер відзначився результативною дією у другому поспіль матчі після повернення на поле.

“Зоря” – “Динамо” 0:3

Голи: Андрієвський (7), Кабаєв (22), Бражко (67)

Попередження: Джоржан (34), Діалло (80), Пономаренко (81)

“Зоря”: Сапутін — Вантух, Батагов, Джордан, Бутко (к) — Башич, Мічин (Жан Клод, 63), Чурко (Мишньов, 46) — Антюх (Кирюханцев, 63), Бугай (Ндур, 63), Герреро (Хахльов, 77)

“Динамо”: Бущан (к) — Вівчаренко, Дячук, Попов, Тимчик — Андрієвський, Бражко — Кабаєв (Діалло, 76), Шапаренко (Беніто, 76), Волошин (Ярмоленко, 60) — Ванат (Пономаренко, 76)

Відео голів:

Динамо піднялося на третє місце в УПЛ, поступаючись двома очками Шахтарю та Кривбасу. Зоря йде на 12-й позиції у турнірній таблиці.

У наступному матчі Динамо прийме ЛНЗ 8 квітня. Зоря зіграє проти Дніпра-1 9 квітня.