Легендарний Андрій Шевченко відреагував на тріумф збірної України у матчі з Боснією

Андрій Шевченко

Президент Української асоціації футболу Андрій Шевченко привітав національну команду України з перемогою над Боснією та Герцеговиною (2:1) у півфіналі плей-офф відбору ЧЄ-2024.

“Вітаю збірну України з дуже важливою перемогою! Команда показала характер і боролася до останньої хвилини – молодці! Маємо вирішальний поєдинок у Вроцлаві зі збірною Ісландії. Ідемо до мети”.

На початку другого тайму боснійцям вдалася атака, під час якої Микола Матвієнко зрізав м’яч у ворота. Українцям вдалося зрівняти рахунок наприкінці основного часу завдяки голу Романа Яремчука. А за три хвилини Яремчук здійснив результативний навіс на Артема Довбика, який приніс синьо-жовтим перемогу.

У фіналі відбору команда Сергія Реброва зіграє з Ісландією. Номінально домашній для України двобій пройде у польському Вроцлаві 26 березня. Старт зустрічі – о 21:45 за Києвом.