Боснія і Герцеговина – Україна: огляд матчу півфіналу плейоф відбору на Євро-2024 (Відео)

Збірна України

Збірна України на виїзді зустрілася з Боснією і Герцеговиною у півфіналі плейоф кваліфікації чемпіонату Європи-2024 та здобула вольову перемогу з рахунком 2:1.

У першому таймі команди голів не забивали. Після перерви господарі поля вийшли вперед після удару Амара Дедича та рикошету від Миколи Матвієнка.

Підопічні Сергія Реброва відігралися на 85-й хвилині зусиллями Романа Яремчука, який вийшов на заміну, а через три хвилини повели в рахунку завдяки голу Артема Довбика.

У фіналі відбору команда Сергія Реброва зіграє з Ісландією. Номінально домашній для України поєдинок пройде у польському Вроцлаві 26 березня.