Гол Фофани врятував від поразки: огляд матчу Греція – Франція (Відео)

Збірна Греції внічию зіграла з командою Франції у заключному турі відбірного раунду чемпіонату Європи з футболу 2024 року.

Греція – Франція – 2:2 (0:1)

Голи: Бакасетас, 56, Іоаннідіс, 61 – Коло-Муані, 42, Фофана, 74

Греція результативною нічиєю зі збірною Франції завершила матч заключного, домашнього туру кваліфікаційного раунду Євро-2024 з футболу. Поєдинок, що відбувся в Афінах на стадіоні “Агія Софія”, завершився внічию з рахунком 2:2 (0:1, 2:1).

Рахунок у матчі відкрив нападник збірної Франції Рандаль Коло Муані, який вразив ворота голкіпера команди Греції Одіссеаса Влаходімоса на 42-й хвилині у другому таймі.

У другій половині зустрічі нападник збірної Греції Анастасіос Бакасетас порівнює цифри на табло, домігшись паритету в рахунку на 56-й хвилині, а через п’ять хвилин Фотіс Іоаннідіс виводить команду «еллінів» уперед, відзначившись голом у ворота голкіпера «триколірних» Бріса Самба й хвилині. За шістнадцять хвилин до закінчення основного часу матчу захисник збірної Франції Весле Фофана засмучує грецьку команду, тим самим звівши підсумок матчу внічию на 74-й хвилині.