Гол 16-річного Ямаля – в огляді гри Кіпр – Іспанія

Сьогодні, 16 листопада, у Колоссі пройшов матч групи А відбору на Євро-2024. Збірна Кіпру зустрічалася зі збірною Іспанії.

Кіпр – Іспанія – 1:3

Голи: Пілеас, 75 – Ямаль, 5, Оярсабаль, 22, Хоселу, 28

Кіпр: Молл – Андреу, Каро (Кусулос, 66), Гогич, Лаїфіс, Іоанну – Кірьяку (Харалампус, 46), Кіпріяну (Шполярич, 46), Кастанос, Коррея (Пілеас, 46) – Піттас (Какулліс, 60)

Іспанія: Рая – Навас (Карвахаль, 66), Ле Норман (Давид Гарсія, 46), Пау Торрес, Грімальдо – Гаві, Субіменді, Меріно (Алейш Гарсія, 46) – Ямаль, Хоселу, Оярсабаль (Рікельме, 40)

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Іспанія здобула перемогу з рахунком 3:1 у цьому матчі. На п’ятій хвилині Ламін Ямаль виїв гостей. На 22-й хвилині Мікель Оярсабаль подвоїв перевагу іспанців. На 28-й хвилині Хоселу довів рахунок до великого. На 75-й хвилині Костас Пілеас відіграв один м’яч.

Іспанія з 18 очками очолює групу А. Кіпр очок не набрав і розташовується на останній п’ятій сходинці.