Мальта – Україна: слова Сергія Реброва після матчу

Сергій Ребров

Головний тренер збірної України Сергій Ребров дав коментар після перемоги над Мальтою (3:1) у відборі Євро-2024.

– Чому такий складний перший тайм? Я бачив, що в штрафних майданчиках було дуже багато води. Суперник навмисно налив багато води?

– Не знаю, я не бачив ніякої води. В першому таймі ми самі собі зробили проблеми, але розв’язали їх в другому. В першому таймі ми програвали боротьбу, пропустили перший м’яч, але повернулися в гру.

Гра була дуже важкою, але всі повинні розуміти, що результат сьогодні був дуже важливим. Вдячний гравцям, що вони здобули цей результат, але я впевнений, що ми повинні покращувати нашу гру.

– Що ви сказали Мудрику?

Нічого. Всі ми привітали його з дебютним голом за збірну України. Це дуже важливий крок для Михайла. Він створював моменти і для себе, і для своїх партнерів.

Рухаємося далі. Це дуже важливі 3 очки.

Суперник зіграв добре. Проблема була не в Мальті, а в нас. Це ми дозволили Мальті створити багато моментів. У мальтійців не було мотивації з турнірної точки зору, вони показали гарну гру перед своїми вболівальниками. Я не хочу коментувати, вони потрапили в дуже складну групу.

Збірній України завжди важко грати проти суперників такого типу, які закриваються на своїй половині поля. В обох матчах Мальта зіграла дуже компактно. Так, спочатку ми створювали замало моментів, але ми не зупинилися та намагалися атакувати. Ми повинні були забити перший гол, щоб відчувати себе більше впевнено.

– Говорили з Унаї Мельгосою після перемоги молодіжної збірної України над Англією (3:2) у відборі Євро-2025 U-21?

– Ми всі задоволені, я привітав Унаї. По-перше, це дуже важливо для нього. Команда тепер буде більше довіряти тренеру. Це дуже важлива перемога не тільки для Унаї, а й для усієї України. Обіграти топкоманду Європи – це завжди велике свято в Україні, – сказав Ребров.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *