Унаї Мельгоса поділився очікуваннями від матчу Україна – Англія

Головний тренер молодіжної збірної України Унаї Мельгоса поділився очікуваннями від матчу з командою Англії у кваліфікації чемпіонату Європи.

«Ми знаємо можливості Англії. Там хороші гравці, тому маємо бути своєю найкращою версією, щоб змагатися з ними. Працювали впродовж цього тренувального табору і попереднього також. Це процес. Особливо для молодих гравців. Ми дивимося на ці моменти, як на процес. У вересні ми виконували необхідну роботу. Сподіваюся, що зможемо позмагатися з Англією.

Гравці мають бути на тих позиціях, на тих ролях, на яких мають бути на полі. Найголовніше для нас – бути найкращою версією. Як колектив ми маємо тримати баланс та структуру. Гравці приймають усі настанови, які ми даємо. Але вони не роботи, думають про наші настанови й приймають рішення на полі. Ми цьому дуже раді.

Побачимо [чи готові психологічно до гри проти Англії]. Але мова не лише про гравців. Тренери також. Це про всіх нас – бути готовим до таких матчів. Це добре для нас – мати такий досвід. Головне, що ми маємо робити – це ми самі», – сказав Мельгоса.

Матч Україна – Англія відбудеться 16 жовтня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *