Василь Кобін: “Мудрик проти Північної Македонії був одним з найкращих”

Колишній гравець Шахтаря та збірної України Василь Кобін оцінив гру національної команди проти Північної Македонії у рамках відбору на Євро-2024.

“Від протистояння залишилося подвійне враження. Потужна гра українців в першому таймі й дещо змазаний малюнок після перерви. Схоже, результат поєдинку таки тиснув на наших хлопців. Але в скрутні хвилини вистояли, потім вирівняли гру й на мою думку, заслужили на перемогу.

Сьогодні рідко підключався до наступу лівий захисник Миколенко. Думаю, це було зроблено спеціально, аби в Мудрика було більше простору обігрувати сам-на-сам свого опікуна. Це йому часто вдавалося. Мудрик був одним з кращих на полі.

Все ж, давайте зробимо поправку на вік Михайла. Повірте, він дуже хотів забити. Сьогодні не вдалося. Ось коли збагатиться досвідом, то опинившись на ударній позиції, обов’язково матиме можливість зіграти вишукано.

До того ж, ефективно спрацював тренерський штаб на чолі з Ребровим: всі заміни були вчасними й принесли користь. 

Гол Караваєва?  От саме оцей досвід Караваєва я мав на увазі, коли говорив про те, чому Мудрик не забиває. Київський динамівець вразив виконавчою майстерністю, застукавши зненацька воротаря гостей «пострілом» здалеку”, – сказав Василь Кобін у коментарі для sport.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *