Впевнена перемога фаворита: огляд гри Данія – Казахстан (Відео)

Збірна Казахстану з футболу на виїзді зіграла з командою Данії у матчі відбірного раунду чемпіонату Європи-2024.

Данія – Казахстан 3:1 (2:0)

Голи: Вінн 36 (1:0), Сков 45+2 (2:0), Сков 48 (3:0), Вороговський 58 (3:1).

Данія: Шмейхель, Андерсен, К’єр, Крістенсен, Меле, Х’єйб’єрг, Еріксен, Сков, Дольберг, Вінн, Хейлунн.

Казахстан: Шацький, Аліп, Марочкін, Бистров, Досмагамбетов, Бейсебеков, Зайнутдінов, Каїров, Самородов, Аймбетов, Оразов.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

З перших хвилин гості грали високо і моментами ловили суперника, але перевага весь час мала господарі. Ближче до перерви Бактієр Зайнутдінов втратив суперника у штрафному майданчику і після знижки Йонас Вінн розстріляв дальній кут воріт Ігоря Шацького, а в компенсований час оборона казахстанців розсипалася, і Роберт Сков без проблем розстріляв ціль.

На другий тайм вийшли Ян Вороговський та Асхат Тагіберген, але в моменті це сильно не допомогло, майже відразу Сков реалізував вихід віч-на-віч. Далі Вороговський відіграв один гол, відгукнувшись у штрафному майданчику на передачу Багдата Каїрова вздовж воріт. Каїров ще встиг пробити небезпечно у падінні, але за метою не влучив. Підсумок – 3:1.