П’ять голів на різний смак: огляд матчу Австрія – Бельгія (Відео)

Бельгія перемогла Австрію у виїзному матчі 7-го туру відбірного етапу чемпіонату Європи-2024 – 3:2.

Австрія – Бельгія – 2:3 (0:1)

Голи: Лаймер, 73, Забітцер, 84, пін. – Лукебакіо, 12, 55, Лукаку, 58

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

На 12-й хвилині зустрічі Доді Лукебакіо вивів бельгійців уперед. Після перерви форварда Севільї відзначився ще раз, а через три хвилини Ромелу Лукаку довів рахунок до розгромного.

Австрія відповіла голами Конрада Лаймера та Марселя Забітцера, який реалізував пенальті, однак відігратися господарям поля не вдалося. Зазначимо, що на 79-й хвилині Бельгія залишилася у меншості після вилучення Амаду Онана.

Бельгія набрала 16 очок і гарантувала собі місце не нижче за друге у групі F. Таким чином, команда Доменіко Тедеско кваліфікувалася у фінальну частину Євро-2024. Австрія із 13 очками залишилася на другій позиції.

У наступному турі 16 жовтня Бельгія вдома прийматиме Швецію, а Австрія на виїзді зіграє проти Азербайджану.