Петраков провалився: огляд матчу Латвія – Вірменія (Відео)

У матчі відбору на Євро-2024 збірна Латвії приймала Вірменію, яку тренує Олександр Петраков.

Латвія – Вірменія 2:0 (1:0)

Голи: Я. Ікаунієкс 39, Балодіс 68

Першу перемогу в групі D здобула збірна Латвії, яка, зігравши в другому таймі в меншості, обіграла Вірменію з рахунком 2:0. Влучними ударами відзначилися Яніс Ікауніекс і Даніельс Балодіс.

Перед грою Латвія зазнала п’яти поразок у п’яти іграх, тоді як Вірменія здобула сім очок, двічі вигравши й раз зігравши внічию. У першому матчі між ними вірмени перемогли в самій кінцівці.

За два дні до матчу Асоціація футбольних уболівальників Латвії закликала залишити сектор Н протягом усього першого тайму після виконання державного гімну на знак протесту проти головного тренера Дайни Казакевича. Саме так і сталося: перші 45 хвилин уболівальники сектору Н не були на трибунах.

Вірменія зазнала сьогодні третьої поразки, що може знизити шанси команди поборотися за одне з перших двох місць у підгрупі.

У відбірковому циклі ЧЄ-2024 у Латвії залишилося ще дві гри – через три дні очікується виїзний матч проти Туреччини, а 18 листопада завершиться відбірковий цикл Хорватією.