Георгій Судаков підбив підсумки гри Італія – Україна

12 вересня у Мілані відбувся матч кваліфікації Євро-2024 між національними командами Італії та України (2:1). Півзахисник синьо-жовтих Георгій Судаков поділився емоціями пілся гри, а також розповів про перший пропущений гол українців.

– Чи були готові до такого пресингу?

– Розуміли, що буде такий пресинг, бо Італії в цьому матчі потрібна була тільки перемога. Звісно, на «Сан-Сіро» з такою підтримкою вболівальників вони мали бігти вперед.

– Що сталося, коли ти підсковзнувся (момент із першим пропущеним голом українців – прим.)?

– Дуже прикра помилка. Розумію, що на такому рівні не можна так помилятись. Це буде для мене великим уроком, бо перед кожною грою треба підбирати взуття. Я взув бутси з пластиковими шипами, треба було з металевими взувати. Потім перевзувся, стало набагато легше. Це моя помилка, я це розумію.

Хочу вибачитися перед командою, вболівальниками, бо на такому рівні не можна так помилятись.

– Чи хорошою ідеєю було застосовувати вертикальні передачі?

– В нас є потужні нападники Артем Довбик і Роман Яремчук, ми розуміли, що немає сенсу розігрувати в своєму штрафному майданчику під час високого пресингу італійців. Ми робили вертикальні передачі, а форварди вже чіплялись за м’яч. Звісно, хочеться грати більше з м’ячем через коротку і середню передачу, але маємо розуміти, що коли команда високо накриває, то чи є сенс? Наочний приклад – моя помилка, коли ми розігрували біля свого штрафного.

– Який вплив на твою подальшу кар’єру матимуть матчі з Англією та Італією?

– З кожним матчем я отримую неймовірний досвід гри за національну збірну. Коли ти виходиш на «Сан-Сіро» з такою підтримкою – це все відкладається на майбутнє. Не можу сказати що я радий, але ця помилка мала колись статися. Хай вона краще сталась зараз, і це буде для мене повчальним уроком.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

-->