В’ячеслав Шевчук висловив свої думки щодо матчу Україна – Англія

Національна збірна України з футболу 9 вересня в польському Вроцлаві в черговому матчі відбору на Євро-2024 з’ясовуватиме стосунки з лідером групи – Англією. В’ячеслав Шевчук поділився очікуваннями від матчу.

Збірна Англії завжди вирізнялася досконалою фізичною підготовкою, інтенсивністю, вмінням підтримувати високий темп, майстерністю при виконанні стандартних положень. Це вагомі аргументи, але за максимальної налаштованості, надійної підстраховки їхня ефективність може суттєво зменшитися.

Наші хлопці також вміють пресингувати та швидко переходити від оборони до атаки. Отож, не треба недооцінювати збірну України.

Ні, це тільки додатково стимулюватиме їх продемонструвати свої кращі якості. Ба більше, переконаний, що за перебігом завтрашнього протистояння будуть уважно стежити їхні клубні наставники й у випадку успішної гри їхній шлях до основного складу може стати значно коротшим.

Завтрашній поєдинок це серйозний виклик й для нового керманича нашої збірної – Сергія Реброва, адже у двох перших матчах під його орудою суперники були не з іменитих».

Робота клубного тренера і керманича збірної – це різне. Дійсно, потрібен неабиякий хист, аби за ті кілька днів, що є для підготовки достукатися до своїх нових підопічних, щоб ті зрозуміли твою філософію гри, чого ти від них хочеш. Але я переконаний, що з кожним матчем ця співпраця удосконалюватиметься й наша збірна додаватиме.

Дуже сподіваюся, що завтра підопічні Сергія Реброва будуть сильні саме командою. Психологічно ми повинні перевершити англійців. Також розраховую, що у Вроцлаві нашим допомагатиме стрибнути вище голови підтримка 12 гравця. Я вірю в перемогу збірної України“, – сказав екс-гравець Шахтаря в інтерв’ю Sport.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *