Сергій Ребров розповів, як його запросили на матч Game4Ukraine

Сергій Ребров

Наставник збірної України Сергій Ребров в інтерв’ю клубному каналу Шахтаря розповів, як отримав запрошення на матч Game4Ukraine.

“Вважаю, це дуже важлива річ для нашої країни. У нас є підтримка в Європі, у нас є підтримка зірок футболу. Вони показують це на полі своєю присутністю. Я впевнений, що ця допомога, цей матч допоможуть тим дітям, тим людям, які цього дійсно потребують.

Ми розповідали всім учасникам поєдинку, що відбувається в Україні. Вони дійсно слухали, вони допомагають навіть без цього матчу, їм не треба й нагадувати. Те, що вони роблять зараз – це дійсно дуже важливо для нас.

Як я отримав запрошення на цей матч? Мені зателефонували Зінченко і Шевченко і запросили. Не було жодних думок, я одразу сказав: «Так». Я дуже радий бути присутнім на цій зустрічі. Я впевнений, що ми зараз об’єдналися, ми разом. Упевнений, що дуже скоро ми здобудемо нашу перемогу. Усі присутні тут, усі люди в Європі – підтримують нас. Я впевнений, що всім світом ми разом переможемо“, – сказав Сергій Ребров.

Матч завершився в нічию – 2:2. Огляд гри можна подивитися в цій новині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *