Потужний постріл Левандовскі – в огляді матчу Барселона – Тоттенгем (Відео)

ФК Барселона

У матчі за Кубок Жоана Гампера Барселона обіграла Тоттенгем. Матч відбувся у Барселоні на Олімпійському стадіоні імені Льюїса Компаніса та завершився з рахунком 4:2.

Барселона – Тоттенгем – 4:2

Голи: 1:0 – Левандовскі (3) Торрес (81), Фаті (90), Еззалзулі (93) – Скіпп (21, 36)

Барселона: тер Штеген (Пенья, 61), Бальде (Алонсо, 61), Араухо (Роберто, 32), Эрік Гарсія (Ямаль, 80), Кунде, Френкі де Йонг, Ромеу (Лопес, 80), Гаві (Фаті, 61), Педрі (Гюндоган, 62), Рафінья (Еззалзулі, 62), Левандовскі (Торрес, 61)

Тоттенгем: Вікаріо, Порро, Дайер, Санчес, Регілон, Скіпп (Девін, 72), Біссума (Сарр, 88), Ло Чельсо, Соломон, Перішич (Спенс, 72), Рішарлісон (Скарлетт, 76)

На початку матчу рахунок відкрив Роберт Левандовські. У середині першого тайму рахунок зрівняв Олівер Спіпп. На 36-й хвилині англійський клуб вперед вивів Скіп, який зробив дубль. На 81-й хвилині рахунок зрівняв Ферран Торрес. На 90-й хвилині каталонський клуб вивів уперед Ансу Фаті. У компенсований час остаточний рахунок встановив Абде Еззалзулі.

Барселона  виграла Кубок Жоана Гампера в 46-й раз і в 10-й раз поспіль. Вчора, 8 серпня, “шпори” підсилили захист, віддавши Вольфсбургу 50 мільйонів євро.