“Він приносить нам правильний заряд і настрій”: Мудрик – про роботу з Ребровим

Вінгер збірної України Михайло Мудрик прокоментував перемогу над Північною Македонією (3:2).

– Сьогодні перший тайм не вдався. Які думки були? Чому так ввімкнулися у другому, що змінилося?

– Я не знаю, не можу сказати, що вийшли не налаштовані на цю гру. Можливо, трішки десь втома далася взнаки. Але потім, коли зрозуміли, що «або пан, або пропав», то почали діставати запаси, які у кожного були. 0:2 – це ще не вирок, все можливо. Билися до кінця, раді за команду.

– Всі чекали твого проходу. У другому таймі вдалося. Конопля сказав, що ці моменти у вас відпрацьовані дуже добре.

– По-перше, хочу сказати: «Ніколи не сумнівайтеся у мені». По-друге, з Коноплею у нас і за «Шахтар» були такі моменти. Дуже радий, що він забив гол, опинився у потрібному місці у потрібний час.

– Друга передача – на переможний гол Циганкова. Розкажи про нього.

– Я побачив Ваната і Вітю – потрібно було обрати, де гарніший пас буде, де він буде своєчасний. Побачив, що Ванат не готовий, а Вітя якраз вбігає за спину захисникам. Віддав йому пас у зону.

– Що для тебе є приїзд у збірну?

– Скажу чесно, це такий кайф. Всі свої хлопці. Дуже кайфую від часів у збірній. Класний тренерський штаб, приємно з ними працювати. Всі прагнуть тільки перемог та хорошої гри. Правильний настрій. Сумував за хлопцями, приємно з ними проводити час. Після таких матчів – вдвічі приємніше.

– Що Ребров хоче від вас під час тренувань?

– Гадаю, що він приносить цей правильний настрій, заряд. Він доступними словами пояснює, що від нас вимагається. І за що ми б’ємося. Це і так всі розуміють, але він кожного разу наголошує, щоб ніхто не забував. Це завжди всередині двигун запускається, це що стосовно настрою. А ще плюс футбол… Дуже в нього класні помічники також. Мені подобається.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *