Дубль гравця МЮ в огляді гри Шотландія – Іспанія (Відео)

Колишній суперник збірної України за плей-оф кваліфікацією на ЧС-2022 та за Лігою націй приймав на своєму полі збірну Іспанії.

Шотландія — Іспанія 2:0

Голи: Мактоміней, 7, 51

Шотландія: Ганн — Портеус, Генлі, Тірні (Купер, 75) — Гікі (Паттерсон, 82), Мактоміней, Макгрегор, Макгінн (Фергюсон, 83), Робертсон — Крісті (Маклін, 74) — Дайкс (Шенкленд, 89).

Іспанія: Аррісабалага — Порро (Карвахаль, 46), Д. Гарсія, Мартінес, Гая — Родрі, Меріно (Аспас, 55) — Піно, Себальйос (Гаві, 79), Оярсабаль (Вільямс, 46) — Хоселу (Іглесіас, 66).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Наставник іспанців Де ла Фуенте незважаючи на досить вдалий результат з Норвегією (4:0) провів аж 9 замін у стартовому складі. Не зіграністю “Фурії” і скористалися шотландці, впевнено вигравши перший тайм.

Гості провели дві заміни в перерві, ще через 10 хвилин з’явився Аспас. Не можна сказати, що заміни вистрілили, але в цілому Іспанія додавала, але було запізно, адже саме на початку другого тайму гравець МЮ Мактоміней оформив дубль.