Капітан та помічник тренера збірної Естонії вибачилися за фото з Валерієм Карпіним

Естонський футбольний союз поширив у ЗМІ заяву гравців національної команди Костянтина Васильєва та Сергія Зеньова, а також тренера Андреса Опера з приводу спільної вечері з головним тренером збірної Росії Валерієм Карпіним, інформує freezmi.io.

Нам шкода через ситуацію, що склалася, і ми вибачаємося всім, чиї почуття були зачеплені нашою вечерею і публікацією фотографії в соціальних мережах. Наша розмова стосувалася лише футболу“, — йдеться у заяві.

Колишній гравець збірної Естонії Андрій Степанов 31 грудня опублікував у соціальних мережах фотографію з Карпіним, Васильєвим, Зенєвим та кількома колишніми футболістами.

Вчинок футболістів засудили міністр культури Естонії Пірет Хартман та об’єднання вболівальників збірної Естонії MTU Jalgpallihaigla, а Васильєва запропонували позбавити капітанську пов’язку в національній команді.

У той же час глава Естонського футбольного союзу Айвар Похлак заступився за гравців і заявив, що важливо не втратити “право знати людей, які думають інакше, та право зустрічатися з ними”. Карпін народився в Нарві і розпочинав професійну кар’єру в Таллінні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *