ЧС-2022 з футболу: визначилася перша пара 1/2 фіналу мундіалю в Катарі

ЧС-2022

Завершилися два матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу у Катарі. Першу півфінальну пару склали збірні Хорватії та Аргентини, які обіграли Бразилію та Нідерланди відповідно.

Збірна Хорватії зуміла вибити одного із фаворитів турніру – команду Бразилії. Підопічні Тіте були близькими до виходу до півфіналу: в основний час команди не відкрили рахунок, а наприкінці першої половини додаткового часу Неймар відкрив рахунок після розкішної комбінації «селесао». На 116-й хвилині Бруно Петкович зрівняв рахунок, а в серії пенальті підопічні Тіте допустили два промахи – 4:2 – перемога Хорватії.

Аргентина у напруженому матчі обіграла команду Нідерландів. До 83-ї хвилини команда Ліонеля Скалоні вела в рахунку 2:0, але дубль Ваута Вегорста дозволив «помаранчевим» уникнути поразки. Екстра-тайм завершився без забитих м’ячів, а в серії пенальті аргентинці були точнішими – 4:3.