Красиві голи та сенсаційна поразка європейців – в огляді матчу ЧС-2022 Японія – Іспанія (Відео)

Японія - Іспанія

Збірна Японії здобула перемогу над командою Іспанії у матчі 3-го туру групового етапу чемпіонату світу 2022 року в Катарі з рахунком 2:1.

Зустріч відбулася у Досі на стадіоні «Халіфа Інтернейшнл».

На 12-й хвилині рахунок відкрив нападник збірної Іспанії Альваро Мората з передачі Сесара Аспілікети. Гол у відповідь на 48-й хвилині забив півзахисник Японії Ріцу Доан, який завдав далекого удару по воротах Уная Симона. За три хвилини вперед японців вивів півзахисник Ао Танака.

Японія – Іспанія – 2:1

Голи: Доан, 48, Танака, 51 – Мората, 11

Японія: Гонда, Йосіда, Танігуті, Ітакура, Нагатомо (Мітома, 46), Моріта, Танака (Ендо, 87), Камада (Томіясу, 69), Кубо (Доан, 46), Іто, Маеда (Асано, 62)

Іспанія: Унаї Сімон, Аспілікуета (Карвахаль, 46), Родрі, Пау Торрес, Бальде (Альба, 68), Бускетс, Педрі, Гаві (Фаті, 68), Ольмо, Мората (Асенсіо, 57), Вільямс (Ф. Торрес, 57)

Попередження: Ітакура, Танігуті, Йосіда

Японці набрали шість очок після трьох турів і посіли перше місце в турнірній таблиці групи Е. Іспанці заробили чотири очки і зайняли другий рядок.

Обидві команди вийшли до 1/8 фіналу чемпіонату світу. Японія в першому раунді плей-офф зіграє з Хорватією, Іспанія – з Марокко.