Андрій Лунін: Для мене було важливо зіграти на нуль

Голкіпер «Реала» та збірної України Андрій Лунін прокоментував перемогу в матчі з Вірменією (5:0).

– Добре, що сьогодні такий результат. Це було нам потрібно, щоб залишитись у грі. Ми знали, що вдома суперник більш агресивний, ніж на виїзді. Були деякі помилки, це завжди трапляється. Важливо для впевненості та спокою, що зіграли на нуль. Попереду знайшли свої моменти, забили. Вважаю, це дає певний позитив.

– Як ти себе почував у ці моменти до першого голу, коли Вірменія атакувала?

– Для цього ми й працюємо, аби в потрібний час допомагати.

– Для тебе ігрова практика після такої паузи важлива. Нервував спочатку?

– Повторюся, зіграти на нуль було важливо як для команди, так й для мене. Тренувальний процес у клубі у мене на найвищому рівні, це не секрет. Приїжджаючи до збірної така ж ситуація. Тут тренер В‘ячеслав Кернозенко, я кайфую від роботи з ним. Настрій був чудовий. Радий, що певним чином допоміг команді.

По ходу матчу не так замислюєшся, чи виграний вже матч, чи ні. Ти граєш, робиш свою справу, у тебе все «на автоматі», як то кажуть. Думаю, що після 60-ї хвилини вірмени хвилини трохи підсіли, ми цим скористалися. Було важливо зберегти темп та ритм, бути свіжішими, ніж вони.

– Які думки перед матчем з Шотландією за перше місце?

– Після матчу з Вірменією треба відновитися на всі 100%, аби бути готовими. Всі розуміють, що це буде за зустріч. Важкий суперник, налаштовуємося на перемогу.

– Цей виграш не розслабляє команду?

– Ні, – відповів Лунін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *