В’ячеслав Грозний: Ми за всіма показниками обіграли і шотландців, і валлійців

Відомий український тренер В’ячеслав Грозний поділився своїми думками щодо гри збірної України в кваліфікації до ЧС-2022.

“Вже понад десять діб минуло з моменту нашого матчу з валлійцями. У тому поєдинку всі ми, українці, хотіли здобуту путівку на мундіаль. Але, на жаль, а таке іноді буває у спорті, везіння було на боці суперника. І тепер щодня після цього матчу ми знайомимося з різними та часто протилежними думками з боку журналістів, експертів, тренерів, гравців, функціонерів, фанатів. Це нормально! Саме це є свободою слова кожної людини. Одні кажуть, що добре грали, але не потрапили на чемпіонат світу – краще було б навпаки.

Інші кажуть, що дуже добре, що у збірної є гра, свій стиль, прогрес, динаміка і помітна перспектива. Це означає, що обов’язково прийдуть необхідні результати. Деяка категорія людей є досить категоричною щодо кадрового наповнення гравців збірної та керівництва.

Спробую не повторювати тези, а з позиції тренера поділитися своїми враженнями про червневі матчі нашої збірної. Відразу зазначу, що я підтримував, підтримую і завжди підтримуватиму тренерів і футболістів. Тому що є поняття тренерської етики та солідарності колег. Спробуймо аналізувати розумом, а не емоціями, тому що результати матчів змінити вже не можна.

Ми за всіма показниками обіграли і шотландців, і валлійців. Я наведу лише два приклади щодо матчу зі збірною Уельсу. У володінні м’ячем ми обіграли суперника (68% проти 32%). За ударами по воротах ми перемогли 22:10 (9:3 у ворота). За гольовими моментами у нас щонайменше три, а у них один.

По ударах з-за меж штрафного майданчика Україна була також кращою (11 проти 5). Наш воротар Бущан відбив три удари, а їхній герой голкіпер Хеннесі відбив дев’ять ударів. До речі, з Уельсом за Петракова був перший матч, у якому ми не забили жодного голу, хоча реально могли забивати і не раз. Але то вже історія“, – сказав В’ячеслав Грозний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *