Дмитро Різник: Мрія кожного футболіста – виходити за збірну своєї країни в офіційному матчі

Воротар національної збірної України з футболу Дмитро Різник оцінив свою гру у матчі Ліги націй проти Ірландії (1:1).

“Емоції позитивні. Мрія кожного футболіста – виходити за збірну своєї країни в офіційному матчі. Перед грою трошки хвилювався, але це нормальна ситуація – я жива людина. А так по грі вже спокійно було. Гол? Не можу сказати, треба дивитися відео і розбирати. Тренери все побачать і розберуть.

В перерві налаштовувались на другий тайм. Тренер сказав, щоб ми грали агресивніше. З перших хвилин другого тайму ми перетворили це на забитий м’яч. Не знаю, чому перший тайм був важким. По грі ніби все давалось. Були моменти. А в другому таймі вже налаштувались та зіграли краще.

Звісно, я відчував підтримку. Дякую всім. Було дуже атмосферно, аж мурашки по шкірі. Велике дякую“, – сказав Дмитро Різник.

Для голкіпера полтавської Ворскли це був перший офіційний матч у складі збірної України. Гра завершилась в нічию.