“Ми сьогодні повністю віддалися на футбольному полі”: гравець збірної прокоментував перемогу над Ірландією

Центральний захисник збірної України Тарас Качараба, який в переможному матчі проти Ірландії грав правого латераля, поділився своїми думками після гри у Лізі націй.

“Емоції тільки позитивні, тому що сьогодні був перший матч в ЛН. Ця перемога важлива, нам потрібно було здобути 3 очки. Хлопці сьогодні повністю віддалися на футбольному полі. Попри те, що ми грали за новими схемами 3-4-3 та 5-4-1, намагалися втілити на футбольному полі все, що нам говорили при підготовці.

Я вперше в житті виступав на позиції правого латераля, у Славії я граю центрального захисника. В Чехії ми граємо за схемою 4-3-3, тому сьогодні був мій дебют на цій позиції. Ми готувалися протягом тижня.

Тренер казав, якщо я втомлюся, то можу на декілька хвилин помінятися позиціями з Поповим, але відчував себе комфортно. Надіюся, мені все вдалося.

Не думав, що буде офсайд, коли забив гол. Святкував досить стримано через ситуацію в Україні, через війну. Хочу подякувати ЗСУ за те, що вони роблять. Великий поклін їм та подяка. Не радів, тому що був сконцентрований на грі. Не було бажання радіти через події в Україні, тому не святкував”, – сказав Тарас Качараба.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.