Гарет Бейл: Ми мріяли про це, не можу підібрати слова

Хавбек збірної Уельсу Гарет Бейл підбив підсумки матчу з Україною (1:0) у стиках ЧС-2022.

Це найбільший результат в історії збірної Уельсу. Ми всі у захваті. Ми мріяли про це і вимагали цього з самого початку. Все заради наших неймовірних фанів. Я не можу навіть слова підібрати, щоби описати ці відчуття.

В останні тижні я мало що міг робити через проблеми зі спиною, але допомагав чим міг. Я віддав усі сили сьогодні», – сказав півзахисник.

Також радимо почитати:

Слова Олександра Петракова після матчу.

Емоції від перемоги наставника валійців Роба Пейджа.

4 thoughts on “Гарет Бейл: Ми мріяли про це, не можу підібрати слова

 • Жаль, що не прикра помилка Андрія Ярмоленка призвела до поразки збірну України з футболу у матчі з Уельсом, а невміння футболістів України забивати голи у ворота суперника. Були ж 100% момети для Яремчука, Циганкова, Ярмоленка, Довбика, але чомусь вони била прямо у руки вороторя збірної Уельса. Чому так? Тому, що їхні ноги та голови не не дружать між собою, а це і призвело до того, що м’яч летів не туди куди треба. Та і психологічно вони були не готові грати в екстремальних ситуаціях,коли була 100% можливість забити гол у ворота суперника. Їм же платять достатньо грошей, щоб вони відточували свою майстерність, а вони до цього не були готові на 100% і на тренуванні цьому не приділяється відповідної уваги. А на тренуванні тренер повинен ставити задачу щоб футболіст в екстремальній ситуації діяв зрячо і міг попасти у ту точку воріт до якої б не міг дотягнутись воротар. Та і бити футболіст має з обох ніг, а не підлаштовуватись тільки під свою праву чи ліву ногу. Повторюсь, йому ж, футболісту, платять для цього пристойні гроші! А він, той же Циганков, чи Малиновський та інші, через своє вовтузення так і не забили гол при 100% можливості! Тому, на жаль, і програли. І хай Петраков це візьме не до відома, а як напрямок дії з підготовки футболістів. Такий мій підсумок цього матчу.

  Відповідь
 • Жаль, що не прикра помилка Андрія Ярмоленка призвела до поразки збірну України з футболу у матчі з Уельсом, а невміння футболістів України забивати голи у ворота суперника. Були ж 100% моменти для Яремчука, Циганкова, Ярмоленка, Довбика, але чомусь вони била прямо у руки вороторя збірної Уельса. Чому так? Тому, що їхні ноги та голови не дружать між собою, а це і призвело до того, що м’яч летів не туди куди треба. Та і психологічно вони були не готові грати в екстремальних ситуаціях,коли була 100% можливість забити гол у ворота суперника. Їм же платять достатньо грошей, щоб вони відточували свою майстерність, а вони до цього не були готові на 100% і на тренуванні цьому не приділяється відповідної уваги. А на тренуванні тренер повинен ставити задачу щоб футболіст в екстремальній ситуації діяв зрячо і міг попасти у ту точку воріт до якої б не міг дотягнутись воротар. Та і бити футболіст має з обох ніг, а не підлаштовуватись тільки під свою праву чи ліву ногу. Повторюсь, йому ж, футболісту, платять для цього пристойні гроші! А він, той же Циганков, чи Малиновський та інші, через своє вовтузення так і не забили гол при 100% можливості! Тому, на жаль, і програли. І хай Петраков це візьме не до відома, а як один з напрямків дій з підготовки футболістів збірної України. Такий мій підсумок цього матчу. І хай щастить Петракову! А Шевченко? Він був хорошим футболістом, а от як тренер, ніякий, пустий.

  Відповідь
 • І хай щастить Петракову! А Шевченко? Він був хорошим футболістом, а от як тренер, ніякий, пустий.

  Відповідь
 • А Шевченко? Він був хорошим футболістом, а от як тренер, ніякий, пустий.

  Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.