Гравець збірної Уельсу: Україна має дуже технічних гравців атаки

Лівий захисник збірної Уельсу та лондонського Тоттенхему Бен Девіс поділився очікуваннями від матчу з Україною за вихід на ЧС-2022 в Катарі.

“Ми повинні бути готові до того, щоб грати проти будь-кого. Нічого не змінилося в нашій підготовці. До України готуватимемося так, як робили б це до матчу з Шотландією. Це буде важка гра, суперник добре виступає. Вони непогано пройшли відбір, зайняли 2-ге місце у важкій групі.

Це дуже хороша команда. Думаю, ще дуже технічна, вони добре тримають м’яч. У них є якісні футболісти в атаці. Розуміємо, що вони володітимуть м’ячем більшу частину часу. Але це не є щось новим у порівнянні з нашими зустрічами з іншими європейськими збірними. Це вже було впродовж останніх трьох років, просто зараз знову буде таке випробування.

Те, що зараз відбувається у світі та в Україні… це дуже важко. Нам дуже пощастило, що ми як нація можемо продовжувати нормальне життя. Що ми не живемо в ситуації, про яку навіть уявити не можемо.

У нас є співчуття, у нас є повага. До футболістів також, вони через багато що пройшли. Грати в таких умовах – неймовірно. Їм доводиться справлятися з увагою преси. Підтримка необхідна, ми розуміємо це.

Але, якщо говорити про матч, то це лише про фокус на футбольному полі, на випробуванні. Ми повинні бути готові. Це про концентрацію на грі, а не на тому, кому ми протистоїмо, – сказав Бен Девіс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *