“Мені крінжово від його слів”: Віктор Вацко виступив з різкою критикою в сторону Петракова

Український коментатор Віктор Вацко відреагував на слова головного тренера збірної України Олександра Петракова під час останньої пресконференції «Гравцям треба два дні працювати в ліжку, вони їдуть до жінок».

«Знаєте, що таке національна збірна України для мене? Це футбольна вершина, це гордість нації, це солідність. І коли людина, яка очолює цю збірну, на пресконференції, публічному заході в рамках міжнародного матчу за участю міжнародних медіа розповідає, що дасть два вихідні своїм футболістам, щоб ті два дні працювали у ліжках з жінками (розводить руками – прим.)…

Перед цим була історія у Гладбаху із цитатою «Ніколи не думав, що буду сидіти в Німеччині, німці бажатимуть мені добра, а мої брати будуть нас вбивати». Як це розуміти? Хто брати? Які брати? А де не брати? А німці хто? Ще не вистачало сказати щось про те, що діди воювали.

У цій ситуації мені найбільше шкода пресаташе збірної Олександра Гливинського, який збоку тихенько сидить і тихенько сповзає вниз. У цій ситуації мені стає, як називає цей стан сучасна молодь, крінжово. Моє покоління висловлювалося простіше та чіткіше – я в а##ї (шокований – прим.) від цього. Ні більше, ні менше. В а##ї.

Олександре Васильовичу, ви – головний тренер національної збірної України. Ви розумієте, де ви? Розумієте, на якому ви рівні? Розумієте, команду якої країни та в який час ви представляєте на міжнародному рівні? Ви розумієте, яка зараз у вас місія там, у Європі. Особливо на офіційних медіазаходах довкола матчів.

Kalush на Євробаченні виходить і на увесь світ кричить «Save Азовсталь», а тут національна збірна України й «відпрацювати з жінками в ліжках». Ви серйозно?

Водночас, плюс-мінус в той же день, інші фото – з зустрічі Андрія Шевченка з президентом України Володимиром Зеленським. Весь медіапростір заповнений інтерв’ю Шевченка в статусі амбасадора благодійної платформи United24 із меседжами, що він представляє Україну на міжнародній футбольній арені багато років, але сьогодні, коли його держава потерпає від війни, його пріоритет не футбол, а допомога Україні. Різницю відчуваєте?» – сказав Вацко у новому випуску свого ютуб-шоу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *