Як завжди досить відверто: Олександр Петраков у своїй манері дав коментар після гри з Рієкою

Наставник збірної України Олександр Петраков оцінив контрольний матч проти «Рієкі» (1:1), а також розповів про підготовку до поєдинку проти Шотландії.

Про матч з Рієкою: «Сьогодні була не та картинка, яка має бути. Дуже важка дорога, зранку встали, півтори години до аеропорту, а потім затримка рейсу. Це я поясню, щоб ви розуміли. Це не виправдання, але просто розповідаю. Хлопці в готелі годину відпочили, потім установка та гра. Тож я вдячний хлопцям за гру. Було видно, що дуже тяжко їм, претензій у мене немає».

Про можливе відрахування зі складу трьох гравців Динамо: «А що – це катастрофа? ЗМІ обговорювати починають: не буде Гармаша, не буде Буяльського, не буде Басєдіна. Не розумію, дивні питання. Я – головний тренер, у мене є штаб, ми рішення ухвалюємо. Незабаром дізнаєтесь ситуацію щодо заявки. Працювати їм доведеться у ліжку зараз, вони до дружин їдуть. Даю їм два дні відпочинку, нехай до дружин їдуть у ліжку працювати».

«Перша частина зборів пройшла, я задоволений. Зараз прийматимемо рішення по заявці, складні питання. Мені кажуть, що 23 травня буде матч, з ким – не знаю. Я не можу говорити, але скажу, що ми зіграємо на 90% проти Демократичної республіки Конго. Це 26 травня гра. Після чекатимемо наших гравців з Англії, з Італії. Головне, щоби хлопці були здорові».

Про відновлення Дениса Попова: «Сказали, що нічого страшного. Близько тижня має бути відновлення».

«Провести матч з молодіжною збірною України? Ні, не думав про це».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *