Віталій Буяльський: У мене всі родичі в Україні, лише дружина з дітьми за кордоном

Півзахисник збірної України Віталій Буяльський розказав про підготовку в Словенії до стикового матчу ЧС-2022 проти Шотландії, який пройде 1 червня.

«З кожним подальшим тренуванням конкуренція за місце у складі буде зростати. Кожен із нас мріє потрапити до основи, поїхати в Шотландію й боротися за те, щоб вийти на чемпіонат світу. Тому кожен футболіст буде викладатися на повну, а далі вже визначатиметься наш головний тренер.

Умови для підготовки в нас тут просто шикарні. Ще жодного разу наша національна команда не проводила збори в горах. Лише в клубі в мене були схожі умови в Австрії. Приємно прокидатися, приємно працювати, свіже повітря. Є всі умови для роботи.

Зараз важкі часи. У мене всі родичі в Україні, лише дружина з дітьми за кордоном. Дуже за них переживаю, прокидаюся й одразу до новин, чи немає прильотів та вибухів. З кожним днем стає все страшніше, що це не закінчується.

Перемога точно буде за нами, і все буде Україна. А ми на футбольному полі будемо робити все, що залежить від нас. Без удачі буде важко, але будемо сподіватися на успіх і на те, що бог нам допоможе», — сказав Буяльський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *