“Це напівлюдина, в якої немає серця та душі”: Кополовець висміяв Тимощука

Колишній півзахисник «Карпат» Михайло Кополовець розказав про своє відношення до Ярослава Ракицького та Анатолія Тимощука.

– Ця війна зніме багато масок. Ракицький провів багато матчів за збірну України, він не може бути осторонь. Є ж якась душа, серце. Так, він перейшов в російську команду, але коли вже йде війна, коли вбивають його людей (якщо він відчуває себе українцем), він не може просто дивитися та грати в футбол. Таку людину я б прийняв. Так на нього багато людей злилися, але він провів багато матчів у складі національної команди. Він зрозумів, він не може знаходитися в Росії.

Якщо порівнювати його з Тимощуком, то Анатолій – людина без позиції. Правильно сказав Артем Федецький, що гроші затьмарили йому все. Це не людина, це напівлюдина, в якої немає серця та душі. Я так розумію, що він заблукав. Я не впевнений, що він відчуває себе росіянином. Думаю, він відчуває себе українцем. Якщо він зараз все признає та поїде звідти, то тут його теж не дуже чекають. Тому він прийняв таку позицію – сидить та мовчить. Про таких людей навіть не хочеться говорити, нудить від них. Якщо ти сидиш там і бачиш, що відбувається у твоїй державі – гинуть люди та діти, мільйони виїжджають з країни – а ти, людина на яку дивляться, не можеш донести свою думку та сказати «Не стріляйте».

Навіть кацапи, які там сидять, повністю росіяни, бормочуть, що проти війни. А ти не можеш два слова зв’язати. Тим паче ти малював прапори України на щоках. Це не людина. Це… нема слів. Не хочу говорити негарні слова. Це пусте місце, нам вже немає про що говорити, саме про цю людину.

– Але ж він міг переїхати на роботу в умовну Німеччину.

– В нього було багато варіантів. Навіть якби він повернувся в Україну та десь виступив гарно, ми б його пробачили. Такий ми добрий український народ, з добрим та щирим серцем. Все б забулося, якби він зараз, у важку хвилину, підтримав свій народ. А він що зробив? Засунув язик в дупу та сидить десь там в кущах.

А говорити про роботу… Він серйозніший мільйонер, скільки років грав у футбол. В нього вже є 10-20 мільйонів доларів на рахунках, якщо його не заблокували. Може, й більше. Але це людина без позиції, якому гроші заліпили очі. Він показав, хто він такий. Прийде час, шкодувати буде вже пізно. В Росії йому теж не дадуть спокійно жити. Або ми, або вони, – сказав Кополовець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *