Мілан з фантастичним голом впевнено обіграв Лаціо та увірвався до зони Ліги чемпіонів (Відео)

Завершився матч 34-го туру італійської Серії А, в якому “Мілан” приймав “Лаціо”.

Зустріч завершилася перемогою господарів із рахунком 2:0.

На 17-й хвилині рахунок відкрив Ісмаель Беннасер. На 29-й хвилині Тео Ернандес подвоїв перевагу “Мілана”. Таким чином, «росонері» взяли реванш за поразку з рахунком 0:4 у матчі з «Лаціо» у 19-му турі.

Мілан – Лаціо 2:0

Голи: Беннасер, 17, Ернандес, 29

Мілан: Меньян, Калабрія (Калулу, 46), К’єр (Тіав, 46), Томорі, Ернандес (Балло-Туре, 80), Круніч, Беннасер, Тоналі, Рафаел Леау (Салемакерс, 11), Жуніор Мессіас, Жиру 69)

Лаціо: Проведель, Марушич (Ладзарі, 56), Романьолі, Казале, Хюсай (Пеллегріні, 68), Луїс Альберто, Мілінкович-Савіч (Башич, 68), Маркос Антоніо, Феліпе Андерсон, Дзакканьї (Педро, 56), Іммобіле

Попередження: Романьолі (20), Марушич (24), Калабрія (42), Казале (60), Пеллегріні (88), Тіав (89

У нинішньому сезоні чемпіонату Італії «Мілан» розташовується на четвертому рядку турнірної таблиці, набравши 61 очко у 34 матчах. “Лаціо” знаходиться на другому місці з 64 очками. Очолює турнірну таблицю “Наполі” (80 очок), який достроково забезпечив собі титул чемпіона Італії.

У наступному турі чемпіонату “Мілан” зіграє в гостях зі “Спецією”, а “Лаціо” вдома зустрінеться з “Лечче”.