Гол Мойзе Кіна приніс туринцям перемогу: огляд матчу Верона – Ювентус (Відео)

Верона - Ювентус

В четвер, 10 листопада, відбувся матч у рамках 14-го туру чемпіонату Італії між «Вероною» та «Ювентусом». Команди грали на стадіоні “Марк-Антоніо Бентегоді” у Вероні. Зустріч завершилась із рахунком 1:0 на користь гостей.

Єдиний гол на 60-й хвилині забив Мойзе Кін. Йому асистував Адрієн Рабйо. За дев’ять хвилин до кінця гри Алекс Сандро отримав жовту картку, за 10 хвилин суддя показав йому другий «гірчичник».

Верона – Ювентус 0:1

Гол: Кен, 60

Верона: Монтіпо – Чеккеріні, Давидович (Гюнтер, 78), Хін, Дойг (Лазович, 65) – Терраччано, Онгла, Сулемана (Велозу, 65) – Джурич (Анрі, 78), Лазанья, Каллон (Верді, 72)

Ювентус: Перін – Бонуччі, Даніло, Бремер, Куадрадо (Алекс Сандро, 78), Костич – Рабьо, Локателлі (Паредес, 63), Фаджолі (Міретті, 63) – Мілік, Кін (Ді Марія, 69)

Вилучення: Алекс Сандро, 90+1

“Ювентус”, який набрав 28 очок, піднявся на третє місце у турнірній таблиці. «Верона» з п’ятьма балами розташовується на останньому, 20-му рядку. Веронці у 14 іграх забили 11 голів, пропустивши при цьому 27.