Кричуща підлість: в чемпіонаті Італії футболіст навмисне наступив шипами на голову суперника (Відео)

Сімоне Бранка

У матчі 9-го туру італійської Серії В зустрічалися «Чіттаделла» та СПАЛ. Гра завершилася з рахунком 0:0 та запам’яталася не видовищністю, а грубістю.

Так, на 90+6-й хвилині капітан «Читтаделли» Сімоне Бранка навмисне наступив шипами на голову суперника. Ймовірно, гравця розлютив той факт, що його команда не реалізує велику кількість гольових моментів, а опонент відсиджується в обороні.

Арбітр показав порушнику червону картку, проте на кінець зустрічі це вже не вплинуло.

Варто зазначити, що «Чіттаделла» догравала матч вдев’ятьох. Перше вилучення у складі господарів відбулося ще у першому таймі – дві жовті картки отримав Андреа Дезі.