Лунін пропустив двічі, але Реал здобув феєричну перемогу над Осасуною: огляд матчу (Відео)

Андрій Лунін

Мадридський Реал здобув впевнену перемогу над Осасуною у виїзному матчі 29-го туру Ла Ліги – 4:2.

Команди обмінялися голами на старті зустрічі – на удар Вінісіуса господарі відповіли м’ячем Будіміра. Втім, на перерву Реал пішов з одним голом переваги завдяки Карвахалю.

Ключовим відрізком матчу став період з 61-ї по 64-ту хвилину. За цей час Вальверде віддав два асисти: на Діаса та Вінісіуса. У компенсований час господарі провели ще один гол – забив Муньйос.

“Осасуна” – “Реал Мадрид” — 2:4

Голи: Будимир, 7, Муньйос, 90+2 — Вінісіус, 4, 64, Карвахаль, 18, Браїм Діас, 61

“Осасуна”: Еррера – Унаї Гарсія, Катена (Муньйос, 70), Еррандо (Крус, 79) – Аресо, Монкайола, Торро, Мой Гомес (Ібаньєс, 69), Мохіка – Будимир (Рауль Гарсія, 70), Арнаїс (Рубен Гарсія, 69)

“Реал Мадрид”: Лунін – Карвахаль, Чуамені, Рюдігер, Менді (Фран Гарсія, 85) – Вальверде, Камавінга (Начо, 72), Кроос (Васкес, 77) – Браїм Діас (Модрич, 72) – Вінісіус (Гюлер, 85), Родріго

Попередження: Еррандо, 31, Торро, 55, Унаї Гарсія, 64 — Вінісіус, 44, Камавінга, 53

Весь матч за Реал провів Андрій Лунін. Голкіпер цього сезону зіграв 23 матчі (10 ігор “на нуль”, 19 пропущених голів).

Реал впевнено лідирує у Ла Лізі за дев’ять турів до завершення сезону. Осасуна йде на 10-й позиції.

У наступному турі Бланкос 31 березня приймуть Атлетік. Осасуна на день раніше зіграє з Альмерією.