Реал Мадрид – Атлетіко: Дієго Сімеоне підбив підсумок матчу 23-го туру Ла Ліги

Дієго Сімеоне

Головний тренер мадридського «Атлетико» Дієго Сімеоне підбив підсумки зустрічі з «Реалом» (1:1). Фахівець зазначив, що обидва клуби провели слабку гру.

«Слабкий матч для обох команд. «Реал» був кращий за нас, проте матч не вийшов яскравим.

Команди грали обережно, ніхто не хотів припускатися помилок. Другий тайм був схожим. Забитий гол дозволив нам зіграти внічию, що допоможе продовжити боротьбу у чемпіонаті.

«Атлетіко» до самого кінця матчу хотів отримати один бал. Команда продовжувала шукати можливість забити гол і в результаті досягла заслуженої нічиєї.

Чи могли ми перемогти? Ні. Це була дивна гра, як на мене.

У нас були гольові моменти, хоча вони забили і були кращими, але у нас було більше моментів. У другому таймі також було не так багато гольових ситуацій.

Це був далеко не такий яскравий матч, як три попередні дербі. Це нічия, і для виїзного матчу це непоганий результат», – сказав наставник «Атлетико».