Лунін допоміг Реалу здобути перемогу у 22-му турі Ла Ліги і обійти Жирону в таблиці: огляд матчу (Відео)

Андрій Лунін

Завершився матч 22-го туру іспанської Прімери, в якому зустрічалися Лас-Пальмас і мадридський Реал.

Команди грали на стадіоні “Гран Канарія” в Лас-Пальмас-де-Гран-Канарія (Іспанія). Матч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Сесаром Сото Градо. Гості здобули вольову перемогу – 2:1.

Рахунок у матчі було відкрито на 53-й хвилині, коли півзахисник Лас-Пальмас Хав’єр Муньос вивів свою команду вперед. На 65-й хвилині бразильський вінгер “Реала” Вінісіус Жуніор зробив рахунок 1:1. На 84-й хвилині французький півзахисник Орельєн Тчуамені вивів «Реал» уперед і приніс клубу перемогу.

“Лас-Пальмас” – “Реал Мадрид” — 1:2

Голи: Муньос, 53 – Вінісіус, 66, Чуамені, 84

“Лас-Пальмас”: Вальєс – Парк (Ерсог, 69), Суарес, Мармоль, Серхі Кардона – Мунір (Пехіньо, 78), Муньос (Каба, 89), Перроне, Кіріан Родрігес, Молейро (Луаодіс, 69) – Сандро (Марк Кардона, 78)

“Реал Мадрид”: Лунін – Карвахаль, Рюдігер, Начо, Фран Гарсія – Себальос (Вальверде, 60), Камавінга (Чуамені, 81), Кроос – Браїм Діас (Хоселу, 60) – Родріго (Гюлер, 81), Вінісіус (Менді, 90)

Попередження: Кіріан Родрігес, 55, Муньос, 82, Перроне, 90+4 – Родріго, 5, Менді, 90+6, Чуамені, 90+9

«Реал» набрав 54 очки у 21 зустрічі та піднявся на перше місце у турнірній таблиці Ла Ліги сезону-2023/2024. “Лас-Пальмас” знаходиться на восьмому рядку, заробивши 31 очко.