Божевілля в Ла Лізі: Вільярреал розбив Барселону у фантастичному матчі з 8 голами (Відео)

Хаві Ернандес

Сьогодні, 27 січня, пройшов матч 22-го туру іспанської Ла Ліги, в якому зустрічалися “Барселона” та “Вільярреал”.

Команди грали на стадіоні «Олімпік Льюїс Компаніс» у Барселоні (Іспанія). Зустріч обслуговувала бригада арбітрів на чолі із Хосе Мунуера Монтеро.

У першому таймі, на 22-й хвилині, Херар Морено забив гол, вивівши “Вільярреал” уперед. Однак після перегляду відеоповтору гол було скасовано, рахунок залишився незмінним. На кінець першої половини, на 41-й хвилині, Херар Морено відкрив рахунок у матчі, вивівши гостей уперед.

У другому таймі, на 54-й хвилині, Ільяс Ахомаш подвоїв перевагу “Вільярреалу”. Незабаром на 61-й хвилині Ілкай Гюндоган відіграв один м’яч. На 68-й хвилині Педрі забив ще один м’яч каталонців, зрівнявши рахунок. Незабаром на 71-й хвилині Ерік Бейї зрізав м’яч у свої ворота, автогол захисника «Вільярреала» вивів «Барселону» вперед. На 84-й хвилині Ґонсалу Гедеш забив третій гол гостей. Наприкінці, на 90+9-й хвилині, Олександр Серлот вивів «Вільярреал» уперед, а на 90+12-й хвилині Хосе Моралес встановив остаточний рахунок зустрічі — 5:3, перемога «Вільярреала».

“Барселона” – “Вільярреал” — 3:5

Голи: Гюндоган, 60, Педрі, 68, Баї, 71 (автогол) – Жерар Морено, 42, Ахомаш, 54, Гедеш, 84, Серлот, 90+8, Моралес, 90+12

“Барселона”: Пенья – Кунде, Араухо, Крістенсен (Канселу, 46), Форт (Кубарсі, 46) – Гюндоган, Ромеу (Педрі, 46), де Йонг – Ямаль, Левандовський (Вітор Роке, 77), Фелікс (Ферран Торрес, 58)

“Вільярреал”: Йоргенсен – Феменія (Москера, 78), Баї, Куенка, Альберто Морено (Капу, 71) – Ахомаш (Гедеш, 58), Комесанья, Коклен, Баена (Манді, 71) – Жерар Морено (Моралес, 78), Серлот

Попередження: Ромеу, 33, Араухо, 89 – Баена, 16, Баї, 68. Москера, 89, Куенка, 90+3

Відео голів дивіться в нашому Телеграм-каналі!

Після результату цього матчу “Барселона” посідає третє місце у турнірній таблиці Ла Ліги сезону-2023/2024. Команда набрала 44 очки за 21 матч. «Вільярреал» знаходиться на 14-му рядку, заробивши 23 очки за 22 гри. Лідирує мадридський «Реал», який набрав 54 очки за 21 зустріч.