Артем Довбик допоміг Жироні здобути перемогу у 9-му турі Ла Ліги і очолити турнірну таблицю (Відео)

Артем Довбик

Завершився матч 9-го туру іспанської Ла Ліги, в якому “Кадіс” приймав “Жирону“.

Гра проходила на стадіоні «Нуево Міранділья» у Кадісі та закінчилася на користь гостей з рахунком 1:0.

На десятій хвилині зустрічі червону картку отримав нападник “Кадіса” Дарвін Мачіс, залишивши свою команду у меншості.

На 59-й хвилині з передачі Яна Коуту переможний гол “Жирони” забив півзахисник Альош Гарсія.

Жирона – Кадіс 1:0

Гол: Гарсія, 59

Кадіс: Ледесма — Карселен (Пірес, 67), Мере (Собріно, 79), Фалі, Каррера — Алєхо, Ескаланте (Н’Гессан, 66), Алькарас, Мачіс — Рамос (Негредо, 79), Гомес (Гвардіола, 74)

Жирона: Гассаніга — Коуту, Е. Гарсія, Блінд, Гутьєррес (Торре, 62) — Лопес, Еррера (Кебе, 88), А. Гарсія, Мартін (Хуанпе, 88), Савіо (Фернандес, 72) — Довбик (Стуані, 72)

Таким чином, після дев’яти турів іспанської Ла Ліги «Жирона» набрала 22 очки і зараз займає перше місце в турнірній таблиці. У свою чергу, «Кадіс» після аналогічної кількості ігор набрав дев’ять очок і розташовується на 12-му рядку.

За підсумками 9-го туру «Жирона» може втратити перше місце в чемпіонаті, оскільки мадридському «Реалу» (21 очко) і каталонській «Барселоні» (20 очок) ще зіграють свої матчі.