Потужна гра Луніна і шедевральний гол Вінісіуса – в огляді матчу Альмерія – Реал (Відео)

Андрій Лунін

Мадридський “Реал” у гостях обіграв “Альмерію” у матчі 2-го туру чемпіонату Іспанії з футболу з рахунком 1:3.

Альмерія — Реал 1:3

Голи: Аррібас, 3 – Беллінгем, 19, 60, Вінісіус Жуніор, 73.

Альмерія: Масіміану — Пубіль (Посо, 69), Чумі, Едгар Гонсалес, Акієме — Робертоне (Мелеро, 69), Баба (Лазаро, 90+2) — Ембарба, Аррібас (Пучмаль, 90+2), Рамазані (Коне, 61) — Суарес.

Реал: Лунін – Карвахаль, Рюдігер, Алаба, Фран Гарсія – Вальверде (Васкес, 90), Чуамені, Кроос (Модрич, 71) – Беллінгем (Хоселу, 81) – Родріго (Камавінга, 71), Вінісіус (Браїм Діас, 90).

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Дублем за мадридців відзначився Джуд Беллінгем, 20-річний англієць забив на 19-й та 60-й хвилинах.

До забитого м’яча Беллінгем додав результативну передачу – на 73-й хвилині з його пасу відзначився Вінісіус Жуніор.

Єдиний гол “Альмерії” на третій хвилині забив Серхіо Аррібас. Ще в першому таймі господарі створили багато моментів біля воріт гранду іспанського футболу, але Андрій Лунін видав декілька чудових сейвів.

«Реал» із 6 очками очолив таблицю ліги. «Альмерія», яка ще не набрала очок, йде на останній сходинці.