Кліп Шакіри, в якому вона висміює Жерара Піке, побив рекорд YouTube

Відео на новий трек Шакіри перетнуло позначку 122 млн переглядів на YouTube і вийшло на третє місце у вкладці “світові тренди”, пише freezmi.io.

Пісню виконавиця записала разом із аргентинським діджеєм та продюсером Bizarrap у рамках YouTube-проекту BZRP Music Sessions, повідомляє BBC.

Тільки за першу добу трек прослухали на YouTube понад 65 млн разів, що робить його найпопулярнішою латиноамериканською піснею в історії майданчика.

Колумбійська співачка присвятила цю пісню колишньому чоловікові – футболісту Жерару Піке. Його ім’я вона не згадує, проте провести паралель дозволяють надсилання.

Наприклад, Шакіра стверджує, що її колишній коханий «багато хитається, але мало працює мозком». Дісталося і новій дівчині футболіста Кларі Марті. Виконавиця каже, що той “проміняв Ferrari на Twingo і Rolex на Casio“.

«Ти так старанно прикидаєшся чемпіоном, а коли я потребувала тебе, ти показав себе з гіршого боку. Така вовчиця, як я, не для хлопців на зразок тебе. Я переросла тебе — ось чому ти з дівчиною такою самою, як ти сам», — йдеться у тексті пісні.

Шакіра оголосила про розлучення з Піке у червні 2022 року. Причиною розриву ЗМІ називали зради футболіста. Той нібито, ще у відносинах зі співачкою, почав зустрічатися з 23-річною Кларою Чіа Марті, яка деякий час працювала в його продюсерській компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *