Голлівудський трилер: Барселона здобула важку перемогу у феєричному матчі Кубка Іспанії (Відео)

Завершився матч 1/16 фіналу Кубка Іспанії, в якому клуб третього дивізіону “Інтерсіті” приймав “Барселону”. Матч відбувся в «Аліканті» на стадіоні «Хосе Ріко Перес» та завершився перемогою гостей в овертаймі з рахунком 4:3.

Основний час матчу завершився з рахунком 3:3. У складі господарів хет-трик оформив Оріоль Сольдевіла. За «Барселону» відзначилися Рональ Араухо, Усман Дембеле та Рафінья.

У першому додатковому таймі гол Ансу Фаті приніс каталонському клубу перемогу у цій зустрічі та вивів команду до 1/8 фіналу турніру. “Інтерсіті”, у свою чергу, завершив участь у Кубку Іспанії.

Інтерсіті – Барселона 3:4

Голи: Сольдевіла, 59, 74, 86 – Араухо, 4, Дембеле, 66, Рафінья, 77, Фаті, 104

Чинним переможцем турніру є «Бетіс», який у фінальному матчі торішнього турніру у серії післяматчевих пенальті обіграв «Валенсію».