Вільярреал здолав Барселону і вийшов до Ліги конференцій: огляд матчу (Відео)

У ніч з 22 на 23 травня мск на стадіоні “Камп Ноу” у Барселоні в рамках заключного 38-го туру іспанської Прімери сезону-2021/2022 “Барселона” приймала “Вільярреал”. Гості здобули перемогу – 2:0.

Повний матч дивіться на МЕГОГО.

Рахунок було відкрито наприкінці першого тайму. На 41 хвилині відзначився півзахисник Альфонсо Педраса, йому асистував Даніель Парехо. На 55-й хвилині забив інший хавбек “Вільярреала” – Мій Гомес.

«Барселона» здобула срібні медалі першості. Каталонці посіли друге місце, набравши 73 очки у 38 турах. «Вільярреал» з 59 очками розташувався на сьомому рядку, який дозволить «жовтій субмарині» зіграти у наступному розіграші Ліги конференцій. Чемпіоном Іспанії став мадридський “Реал”, “вершкові” набрали 86 очок.