Визначився володар Кубка Іспанії: огляд матчу Бетіс – Валенсія (відео)

У ніч із 23 на 24 квітня у Севільї (Іспанія) на стадіоні «Олімпіко де Севілья — Ла Картуха» відбувся фінальний матч Кубка Іспанії сезону-2021/2022, в якому Бетіс обіграв Валенсію у серії пенальті і став володарем.

Бетіс – Валенсія – 1:1 (серія пенальті – 5:4)

Голи: Іглесіас, 11 — Дуро, 30.

Бетіс: Браво — Бельєрін, Бартра, Песселля, Морено (Міранда, 105) — Каналес (Тельо, 111), Вільям Карвальо (Гуардадо, 102), Родрігес — Хуанмі (Хоакін, 86), Фекір (Руїбаль, 111), Вілліан Жозе, 102).

Валенсія: Мамардашвілі — Фульк’є (Муса, 100), Габріел Пауліста, Альдерете, Діакабі, Гайя — Гільямон (Рачич, 85), Солер, Моріба (Тьєррі Коррея, 79) — Гедеш, Дуро (Хіль, 85).

Попередження: Карвалью, Песселья, Іглесіас, Тельо — Габріел Пауліста, Гільямон, Альдерете, Коррея, Солер.

В основний час команди зіграли внічию з рахунком 1:1. На 11-й хвилині нападник Бетіса Борха Іглесіас з передачі Ектора Бельєріна відкрив рахунок у матчі. Форвард Валенсії Уго Дуро на 30-й хвилині забив гол у відповідь після пасу Ілаша Моріби. Додатково командам забити не вдалося.

У серії пенальті півзахисник Валенсії Юнус Муса пробив повз ворота. Вирішальний 11-метровий удар реалізував захисник Бетісу Міранда, який вийшов на заміну на 105 хвилині зустрічі.