Тренер Баварії відреагував на розгромну поразку від Лейпцига у Суперкубку Німеччини

Томас Тухель висловився про поразку “Баварії” у матчі за Суперкубок Німеччини. Мюнхенська команда програла “Лейпцигу” з рахунком 0:3.

На даний момент я не маю пояснення. Ми пропустили найпростіші голи. Начебто ми нічого не робили 4 тижні. Те, що ми показали сьогодні, не має нічого спільного з тим, як ми тренувалися, із формою, атмосферою. Це насторожує, просто насторожує“, – сказав Томас Тухель.

Також тренер Баварії прокоментував дебют Гаррі Кейна за клуб.

“Мені просто шкода його. Він, напевно, вважає, що ми не тренувалися чотири тижні. Наш сьогоднішній виступ не мав нічого спільного з тим, що ми прагнули зробити. Це гіркий вечір, я вибачаюсь», – сказав головний тренер «Баварії».

30-річний англієць вийшов на поле на 63-й хвилині, за рахунку 0:2. За відведений час нападник зробив 3 дотики до м’яча, віддав 1 точну передачу з 2 (50%) та 1 раз втратив м’яч. Нападник за близько 30 хвилин на полі не завдав жодного удару по воротах, жодного разу не пішов в дріблінг та не виграв жодної боротьби за м’яч.

Баварія оформила його трансфер за день до гри.