Все вирішив один гол: огляд матчу Боруссія – Шальке (Відео)

Сьогодні, 17 вересня, у 7-му турі німецької Бундесліги сезону-2022/2023 «Борусія» у Дортмунді приймала гельзенкірхенський «Шальке-04». Зустріч відбулася на стадіоні “Сигнал Ідуна Парк” і завершилася перемогою господарів – 1:0. Як головний арбітр на матчі працював Фелікс Бріх. На гру відвідали 81 100 глядачів.

Боруссія Д — Шальке 1:0

Гол: Мукоко, 79.

Боруссія Д: Меєр — Меньє, Гуммельс, Шлоттербек, Вольф — Беллінгем, Езкан — Брандт (Джан, 84), Ройс (Рейна, 32, Азар, 84), Мален (Адеємі, 64) — Модест (Мукоко, 64).

Шальке: Шволов — Матріціані, ван ден Берг, Йосіда, Мор — Флік, Краусс (Саласар, 81) — Ларссон (Караман, 58), Дрекслер, Бюлтер (Крал, 76) — Теродде (Польтер, 58).

У першому таймі травму отримав півзахисник «Боруссії» Марко Ройс, який залишив поле на ношах. Переможний гол був забитий джмелями на 79-й хвилині. Хорошу подачу виконав півзахисник Маріус Вольф, а потім нападник Юссуфа Мукоко своїм ударом відправив м’яч під поперечину.

Таким чином, після семи зіграних матчів у чемпіонаті Німеччини “Борусія” набрала 15 очок (на даний момент перше місце), а “Шальке” – шість очок (14-е місце). Після паузи на матчі збірних у Бундеслізі дортмундці зіграють із «Кельном», а гельзенкірхенці – з «Аугсбургом».