Воротар Лейпцига: Перший гол Шведа – моя велика помилка

Основний воротар РБ Лейпциг Петер Гулачі поділився думками від поразки Шахтарю (1:4) в Лізі чемпіонів. Він зізнався, що перший гол стався через його грубу помилку.

«Їхній перший гол – моя велика помилка, цього не повинно було статися. Після цього ми відігралися і зрівняли рахунок. Другий гол від Шахтаря став для нас справжнім ударом по зубах морально. Це було дуже важко. Якщо ви подивіться на гру, ми виклалися на повну 90 хвилин, але ми не хочемо нічого замовчувати.

Коли ми програвали з рахунком 1:2, ми трохи відкрилися, але ми не були настільки безпечними в тилу. Ми дуже хотіли виграти гру, але зараз багато речей йде проти нас. Зараз ми схильні робити помилки, і нас карають. Ми дуже погано почали сезон, і на цих вихідних нас чекає велика гра проти дортмундської Боруссії, де ми повинні викластися на повну.

Тренер нічого не може вдіяти з тими голами, які ми пропустили. Ми створювали моменти та ризикували всім. Тренер не має відношення до наших помилок на полі, ми всі дорослі.

Ми – команда і тренер – повинні змінити ситуацію. Ми хотіли показати реакцію, але не вийшло. Ми не погано грали. Чотири голи, які ми пропустили, були фактично чотирма автоголами”, – цитує Гулачі офіційний сайт РБ Лейпциг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.