Хет-трик Холанда не врятував: огляд гри Боруссія Д – Бохум (Відео)

Дортмундська Боруссія після благодійного поєдинку з київським Динамо (2:3) втратила очки у матчі проти Бохума. Гра закінчилася з результативним рахунком 3:4.

Борусія Д — Бохум 3:4

Голи: Холанд, 18, 30 (обидва — з пенальті), 63 — Польтер, 3, Холтманн, 8, Локадія, 81, Пантовіч, 85 (з пенальті).

Борусія Д: Хітц — Геррейру (Роте, 84), Загаду, Аканжи, Вольф (Рейнір, 84) — Беллингем, Вітсель (Пападопулос, 87) — Брандт (Мукоко, 87), Ройс, Біно-Гріффетс (Пасслак, 63) — Голанд.

Бохум: Ріманн — Бокхорн, Ляйтш, Машовіч, Гамбоа — Реджбечай (Левен, 84), Лосіла, Пантовіч — Асано (Цоллер, 72), Холтманн (Антві-Аджей, 68), Польтер (Локадія, 72).

Вже до восьмої хвилини “джмелі” пропустили два м’ячі зусиллями Польтера та Холтманна, проте ще до перерви господарі змогли відігратися завдяки точним ударам Холанда, який оформив дубль, реалізувавши два пенальті. Той самий Холанд вивів господарів уперед у середині другого тайму, оформивши хет-трик, але останнє слово, або навіть фрази, були за гостями.

На 81-й хвилині Локадія зрівняв цифри на табло, а через чотири хвилини Пантовіч реалізував пенальті і приніс перемогу Бохуму.